Bıttım Sabunu Yorumlar

Bıttım sabunu kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar

Özlem Ş…. : önemli bir konu daha sabun kesinlikle kepek yapmıyor tabiki benim saçıma yapmadı siz kullanırsanız sonuç ne olur bilemem.

Melike D….: Siirt’in bıttım sabunu meşhurmuş zaten.. bende de bir tane var ama saçıma filan hiç kullanmadım.. benim saçım da tıpkı senin anlattığın kadar dökülüyor.. ben şimdilik dolabımda saklıyorum giysilerim güzel koksun diye 🙂

Yasemin K….: Markası yok ben Siirt’ten getirttim ev yapımı bıttım sabunu tavsiye ettiler özellikle. Faydasını gördüm ama bu marketlerde satılan bıttım sabunu nasıl olur bilmem. Kardeşime sorayım nereden almış. Dedim ona sor soruştur en iyi ev sabunu nerede yapılıyorsa oradan al diye bakalım bir.

Mahmut Y….: Bıttım sabunu dünyada Melengiç (arap) sabunu olarak biliniyor. Siirtin geleneksel yapım şekli ve mekanların atmosferi çok çekici duruyor adeta sabun cenneti.

 

Saffet H….: Arkadaşlar Bıttım sabunu için çok uzaklara gitmenize gerek yok. zeytinyağlı bıttım sabunu yapımı bizim buralarda (SİİRT) çok yaygındır. kilosu 10 tl ile 30 tl arası değişir. çeşitli internet sitelerinde bulabilirsiniz. ben şahsen her banyoda el yapımı saf bıttım sabunu kullanırım ve yaşım 35 herhangi bir saç dökülmesi gibi problemle karşılaşmadım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*